Test online

Znajomość języka to przede wszystkim umiejętność komunikacyjna w zakresie czterech sprawności językowych: słuchania, czytania, mówienia, pisania. Nasz test może sprawdzić jedynie znajomość struktur leksykalno-gramatycznych, dlatego uzyskany wynik nie będzie jeszcze określał ostatecznie stopnia zaawansowania językowego.

Dokładne zdefiniowanie poziomu wymaga dodatkowo rozmowy z  lektorem, która zostanie przeprowadzona podczas pierwszych zajęć. Jeżeli okaże się, że Twoja znajomość języka znacząco odbiega od poziomu pozostałych osób w grupie, zaproponujemy Ci naukę na wyższym lub niższym poziomie zaawansowania.

Test diagnostyczny

Test klasyfikuje do grup na poziomach od A1 do B2 i składa się ze 100 zamkniętych zadań jednokrotnego wyboru. Zadania uporządkowane są od łatwych do trudniejszych. Jeżeli nie jesteś pewien odpowiedzi, nie strzelaj – przejdź do następnego zadania – wówczas test będzie bardziej wiarygodny. Na wykonanie testu przeznacz około 20 minut.

Po wykonaniu testu diagnostycznego online uzyskasz swój wynik i sugestię wyboru odpowiedniego poziomu kursu. Wtedy będziesz mógł przejść do wypełniania formularza, w którym wybierzesz odpowiednią grupę.

A teraz wybierz język i rozpocznij test.

 

Test z angielskiego

Test z niemieckiego

 

 

rozumienie teksów ze słuchu