Poziomy nauczania w szkole językowej online

Czy Twoja znajomość języka angielskiego jest podstawowa czy zaawansowana? Czy Twój niemiecki jest łamany czy komunikatywny? Jak radzisz sobie radzisz sobie z czytaniem oraz pisaniem? Nie wiesz, jaki wybrać kurs językowy? Poziomy znajomości języków obcych mają znaczenie przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z oferty każdej szkoły. Określając odpowiednio znajomość, trafisz do grupy osób, które odznaczają się zbliżonymi umiejętnościami językowymi, co na pewno pozytywnie wpłynie na Twój rozwój i da Ci pełną satysfakcję z szybko zauważalnych postępów.

Poziomy znajomości języków według ESOKJ

Międzynarodowe wytyczne dzielą znajomość i umiejętność posługiwania się językiem obcym na 6 głównych poziomów – od A1 do C2. Każdy z nich charakteryzuje się określonymi wymaganiami, które każdy potencjalny słuchacz powinien spełniać. Dlatego przed zapisem na kursy językowe należy rozwiązać test lub wziąć udział w konsultacjach z lektorem, aby właściwie określić swoje umiejętności.

Wybierz oferowany przez nas kurs języka angielskiego i niemieckiego odbywający się w Szczecinie i uczęszczaj na zajęcia w grupie o dopasowanym do Twoich aktualnych możliwości poziomie!

Język angielski

 1. Poziom A1 / Beginner
 2. Poziom A1+ / Elementary
 3. Poziom A2 / Pre-Intermediate
 4. Poziom B1 / Intermediate
 5. Poziom B1+ / Intermediate+
 6. Poziom B2 / Upper-Intermediate

Język niemiecki

 1. Poziom A1 / Grundstufe 1
 2. Poziom A1+ / Frundstufe 1+
 3. Poziom A2 / Grundstufe 2
 4. Poziom B1 / Grundstufe 3
 5. Poziom B1+/ Grundstufe 3+
 6. Poziom B2 / Mittelstufe 1

 

małe i kameralne grupy językowe