Kadra pasjonatów

Największym atutem Szkoły Językowej Fokus jest bez wątpienia kadra lektorska. Nasi lektorzy to absolwenci filologii lub kolegiów językowych. Wszyscy są wykwalifikowanymi i doświadczonymi nauczycielami, którzy z entuzjazmem podchodzą do swojej pracy.

Przyjazne i solidne osoby

Wszyscy lektorzy Fokusa stosują na swoich zajęciach efektywne i sprawdzone metody nauczania oraz potrafią zapewnić przyjazną i bezstresową atmosferę. Do każdych zajęć podchodzą z odpowiednią starannością, przygotowują dokładne konspekty i dobierają atrakcyjne materiały.

Motywatorzy

Nasi nauczyciele to osoby kreatywne i dynamiczne wyróżniające się ciepłą, interesującą osobowością. Każdy z nich potrafi odpowiednio pokierować grupą, skutecznie zmotywować do pracy i określić jasne cele i wymagania. Większość z nich współpracuje z naszą szkołą już od wielu lat. Dzięki naszym lektorom nauka w Szkole Językowej Fokus to połączenie intensywnej, regularnej pracy z doskonałą zabawą…

Praca dla Ciebie

Jeśli jesteś lektorem języka angielskiego lub niemieckiego, lubisz swoją pracę i chciałbyś dołączyć do naszego grona, skontaktuj się z nami.

lektorzy języków obcych