fbpx
Przejdź do treści

Kursy grupowe języka niemieckiego

Proces zapisu do grupy

Cały proces zapisu do grupy przebiega elektronicznie i zawiera następujące etapy:

  1. Testu diagnostyczny. W celu określenia własnego poziomu zaawansowania językowego zalecamy wykonanie dostępnego na naszej stronie testu poziomującego.
  2. Rejestracja online. Na naszej stronie wybierzesz grupę na poziomie wskazanym przez test diagnozujący i wypełnisz formularz rejestracyjny.
  3. Przedpłata. Po wypełnieniu formularza i zaakceptowaniu regulaminu kursów zatwierdzisz zgłoszenie i zostaniesz przekierowany na stronę płatności elektronicznych, gdzie dokonasz opłaty rejestracyjnejw wysokości 100 zł.  O taką kwotę będzie potem pomniejszona Twoja pierwsza rata. W przypadku rezygnacji z kursu przed jego rozpoczęciem opłata ta zostanie Ci całkowicie zwrócona.
  4. Odebranie maila z potwierdzeniem rejestracji. Po wysłaniu do nas zgłoszenia w Twojej skrzynce pocztowej pojawi się mail z potwierdzeniem rejestracji i regulaminem kursu w postaci dokumentu pdf. Otrzymasz także dostęp do naszej darmowej aplikacji Activenow, w której znajdziesz niezbędne  informacje o kursie oraz będziesz mógł bezpośrednio z niej wykonywać opłaty za kurs.
  5. Kontakt telefoniczny. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na krótką rozmowę z lektorem.
  6. Rozmowa z lektorem. Rozmowa ma na celu upewnienie się, czy trafiłeś do odpowiedniej dla Twojego poziomu grupy.
  7. Opłaty za kurs. W ciągu 7 dni od daty pierwszych Twoich zajęć powinieneś wnieść wpłatę za pierwszy miesiąc nauki.Termin kolejnych wpłat to 20-ty każdego miesiąca. Ostatnia rata jest płatna 20 czerwca. Kwoty i harmonogram wszystkich wpłat oraz link do płatności znajdziesz w naszej aplikacji ActiveNow.

 

Wybierz swój kurs