Szkoły językowe w Szczecinie

W Szczecinie istnieje kilka cenionych szkół językowych, cieszących się bardzo dobrą opinią wśród swych klientów. Wybór jednej z nich wcale nie jest takim łatwym zadaniem. Aby trochę ułatwić Państwu poznanie zalet Szkoły Języków Obcych Fokus, opisaliśmy dziesięć naszych mocnych stron.

Starannie dobrana kadra

Z najwyższą starannością dokonujemy wyboru nauczycieli prowadzących zajęcia w Szkole Fokus. Każdy z naszych lektorów posiada tytuł magistra filologii lub licencjata i kilkuletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi na kursach językowych. Są to osoby bardzo rzetelne, podchodzące do swojej pracy z odpowiedzialnością i zapałem. Wszyscy posiadają bardzo bogaty, zdobywany latami, warsztat technik nauczania, który ciągle wykorzystują w swej codziennej pracy. Możemy poszczycić się bardzo stabilną i związaną ze szkołą kadrą lektorów.

Metoda komunikacyjna

Metoda komunikacyjna zakłada aktywne używanie języka obcego już od pierwszej lekcji, zatem staramy się o to, by nasze kursy były połączeniem intensywnej pracy i przyjemności oraz przebiegały w miłej, motywującej atmosferze, pozwalającej szybko przełamać barierę językową. Na zajęciach przeważają ćwiczenia rozwijające sprawność swobodnego mówienia, ale oczywiście nie zapominamy o pozostałych umiejętnościach i gramatyce.

Duży wybór poziomów nauczania

Oferujemy szeroką gamę kursów na różnorodnych szczeblach umiejętności językowych. Proponujemy naukę na 6 poziomach zaawansowania – od A1 do B2. Ciekawostką jest poziom A1+ , który dedykowany jest tak zwanym fałszywym początkującym oraz poziom B1+ stanowiący pomost pomiędzy poziomem B1 oraz wymagającym dużych umiejętności poziomem B2.

Podręcznik w cenie kursu

Każdy uczestnik kursu otrzymuje w jego cenie oryginalny podręcznik i ćwiczenia o łącznej wartości około 150 zł.

Płatność miesięczna

Proponujemy bardzo dogodną formę płatności w dziewięciu ratach. Pierwsza opłata przypada na październik, a ostatnia jest płatna w czerwcu.

Rabaty i zniżki

Osobom kontynuującym naukę oraz członkom najbliższej rodziny słuchacza, a także wszystkim uczniom, studentom oraz emerytom przysługują zniżki w wysokości 100 zł w skali roku. Słuchacze, którzy uczęszczają na nasze kursy kilka lat mogą liczyć na atrakcyjne, indywidualne rabaty.

Lekcje próbne

Chcemy, aby każdy mógł przekonać się, że wybrał odpowiedni dla siebie kurs, dlatego oferujemy dwa tygodnie bezpłatnych lekcji próbnych. Jeśli słuchacz uzna w tym czasie, że chce zmienić grupę, wtedy proponujemy mu zajęcia w grupie na wyższym lub ewentualnie niższym poziomie. Oczywiście można również zrezygnować z kursu, wówczas zwracamy wszystkie poniesione koszty.

Bezpłatne konsultacje

Konsultacje powstały z myślą o osobach, które mają problemy z opanowaniem materiału (np. wskutek nieobecności na zajęciach) lub chciałyby napisać zaległy test albo sprawdzić dodatkowo napisane przez siebie wypracowanie. Każda grupa ma możliwość skorzystania z jednej godziny konsultacji w miesiącu. Wystarczy umówić się z lektorem na dogodny termin.

Sekretariat online

Nasi słuchacze mają stały dostęp do sekretariatu online, dzięki czemu są na bieżąco informowani o aktualnych wydarzeniach ze szkoły, mają wgląd do tematyki zajęć, swoich obecności, ocen oraz płatności.

Przejrzysta umowa

Umowa kształcenia zawierana z naszymi słuchaczami jest bardzo czytelna i określa wszystkie istotne elementy współpracy. Nie ma w niej żadnych kruczków, ani niekorzystnych dla słuchacza zapisów. Od umowy można zawsze odstąpić z 30 dniowym okresem wypowiedzenia.

podręczniki w cenie kursu