Proces zapisu na kurs indywidualny

Cały proces zapisu na zajęcia indywidualne przebiega w formie online i zawiera następujące etapy:

  1. Rejestracja online. Na naszej stronie wypełnisz formularz rejestracyjny, w którym wybierzesz język, lektora oraz termin zajęć. Podasz także swoje dane kontaktowe. Po zapoznaniu się z regulaminem kursów będziesz mógł go zakaceptować lub nie. Brak akceptacji uniemożliwia zapis.
  2. Przedpłata. Po wypełnieniu wszystkich pól należy zatwierdzić rejestrację i dokonać przedpłaty online w wysokości 100 zł. Będzie to Twoja płatność za pierwsze zajęcia. W przypadku rezygnacji przed rozpocząciem kursu opłata zostanie Ci zwrócona.
  3. Odebranie maila z potwierdzeniem rejestracji. Po wysłaniu do nas zgłoszenia w Twojej skrzynce pocztowej pojawi się mail z potwierdzeniem rejestracji i w regulaminem kursu w postaci dokumentu pdf.
  4. Kontakt telefoniczny. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na bezpłatną 15 minutową rozmowę z Twoim lektorem.
  5. Dostęp do aplikacji. Teraz już będziemy mogli potwierdzić Twój zapis. Otrzymasz dostęp do naszej darmowej aplikacji, w której znajdziesz wszystkie informacje o kursie wraz z harmonogramem płatności. Bezpośrednio z niej wykonywać wszystkie opłaty za kurs.
  6. Opłaty za kurs. Płatność za zajęcia odbywają się z dołu, w terminie 3 dni po zrealizowanej lekcji. Wykonasz ją  bezpośrednio z naszej aplikacji ActiveNow.

Język niemiecki

lektor: Krzysztof Sobczak