fbpx
Przejdź do treści

Zapisy na kursy języka niemieckiego

Zapisy do szkoły

Nabór na grupowe kursy roczne języka niemieckiego rozpoczyna się we wrześniu i trwa do końca października. W innych terminach także można podjąć naukę w miarę wolnych miejsc w grupach i przy wsparciu lektora uzupełnić zaległy materiał. Kursy indywidualne można rozpocząć w dowolnym momencie.

Proponujemy zapisy w formie online poprzez nasz formularz lub osobiście w biurze. Zapraszamy do naszego biura po telefonicznym lub mailowym umówieniu się od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-19.00.

 

Test diagnostyczny

Naszych nowych słuchaczy prosimy o wykonanie bezpłatnego testu online, po zakończeniu którego będzie można uzyskać informację o swoim poziomie znajomości języka niemieckiego, aby potem w formularzu rejestracyjnym wybrać odpowiednią grupę i zapisać się na kurs. Osoby znające swój poziom językowy nie muszą rozwiązywać testu, wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym wybiorą odpowiednią grupę. W czasie rozmowy diagnostycznej lektor zweryfikuje wynik testu online i w razie potrzeby zaproponuje zmianę grupy na poziom wyższy lub niższy.