Zapisy na kursy

zrób test >>>
zapisz się >>>

Nabór na grupowe kursy roczne rozpoczyna się we wrześniu i trwa do końca października. W tym roku startujemy 11 i 12 października. W innych terminach można podjąć naukę w miarę wolnych miejsc w grupach i przy wsparciu lektora uzupełnić zaległy materiał. Kursy indywidualne można rozpocząć w dowolnym momencie.

Proponujemy zapisy w formie online - poprzez nasz formularz - lub osobiście w biurze. We wrześniu zapraszamy do naszego biura w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16.00-18.00. Prosimy kierować się do wejścia bocznego od prawej strony budynku. Biuro znajduje się tuż za drzwiami wejściowymi po lewej stronie - pomieszczenie nr 1.

Test diagnostyczny

Naszych nowych słuchaczy prosimy o wykonanie bezpłatnego testu online, po zakończeniu którego będzie można uzyskać informację o swoim poziomie znajomości języka, aby potem w formularzu rejestracyjnym wybrać odpowiednią grupę i zapisać się online na kurs. Osoby znające swój poziom językowy nie muszą rozwiązywać testu, wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym wybiorą odpowiednią grupę. W czasie pierwszych zajęć lektor zweryfikuje wynik testu online i w razie potrzeby zaproponuje zmianę grupy na poziom wyższy lub niższy

Proces zapisu do grupy

Cały proces zapisu do grupy przebiega elektronicznie i zawiera następujące etapy:

  1. Wykonanie testu diagnostycznego w celu określenia własnego poziomu zaawansowania językowego do A1 do B2
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego: wybór języka, poziomu, terminu zajęć, opcji płatności, podanie danych osobowych.
  3. Potwierdzenie rezerwacji oraz uzgodnienie przysługujących Ci rabatów podczas rozmowy telefonicznej. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.
  4. Zalogowanie się na swoje konto systemowe i zapoznanie się z propozycją umowy. Zaraz po rozmowie telefonicznej otrzymasz dwa maile pierwszego z danymi dostępowymi do Twojego konta a drugiego z informacją o oczekującej na Ciebie propozycji umowy.
  5. Podpisanie umowy online oraz udzielenie wymaganych zgód. Po zapoznaniu się z propozycją umowy możesz ją zaakceptować lub odrzucić. Umowę zawrzesz  poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku i wpisanie kodu autoryzacyjnego otrzymanego w smsie.
  6. Odebranie maila z umową. Po zawarciu umowy w Twojej skrzynce pocztowej pojawi się mail z zawartą umową w formacie pdf.
  7. Wykonanie przelewem  do dnia 10.10.2021 r. opłaty za kurs. W tytule przelewu trzeba podać koniecznie numer umowy.

Teraz możesz przyjść już na pierwsze zajęcia i zacząć 14-dniowy okres próbny. Podręcznik otrzymasz na trzecich zajęciach. Gdybyś chciał zrezygnować z kursu przed upływem okresu próbnego, otrzymasz całkowity zwrot wszystkich poniesionych kosztów w ciągu 7 dni.