Zapisy na kursy

Możesz już teraz zapisać się na drugi semestr (początek 14 lutego 2022 r.), a w styczniu chodzić na zajęcia całkowicie za darmo. Pierwsza wpłata dopiero 15 lutego.

 

Zapisz się na kurs

Wykonaj test

 

Nabór na grupowe kursy roczne rozpoczyna się we wrześniu i trwa do końca października. W tym roku startujemy 11 i 20 października. W innych terminach można podjąć naukę w miarę wolnych miejsc w grupach i przy wsparciu lektora uzupełnić zaległy materiał. Kursy indywidualne można rozpocząć w dowolnym momencie.

Proponujemy zapisy w formie online - poprzez nasz formularz - lub osobiście w biurze. Zapraszamy do naszego biura w poniedziałki i środy w godzinach 16.00-18.00. Prosimy kierować się do wejścia bocznego od prawej strony budynku. Biuro znajduje się tuż za drzwiami wejściowymi po lewej stronie - pomieszczenie nr 1.

Test diagnostyczny

Naszych nowych słuchaczy prosimy o wykonanie bezpłatnego testu online, po zakończeniu którego będzie można uzyskać informację o swoim poziomie znajomości języka, aby potem w formularzu rejestracyjnym wybrać odpowiednią grupę i zapisać się online na kurs. Osoby znające swój poziom językowy nie muszą rozwiązywać testu, wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym wybiorą odpowiednią grupę. W czasie pierwszych zajęć lektor zweryfikuje wynik testu online i w razie potrzeby zaproponuje zmianę grupy na poziom wyższy lub niższy

Proces zapisu do grupy

Cały proces zapisu do grupy przebiega elektronicznie i zawiera następujące etapy:

  1. Wykonanie testu diagnostycznego w celu określenia własnego poziomu zaawansowania językowego do A1 do B2
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego: wybór języka, poziomu i terminu zajęć, podanie danych osobowych.
  3. Potwierdzenie rezerwacji oraz uzgodnienie przysługujących Ci rabatów podczas rozmowy telefonicznej. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.
  4. Zapoznanie się z propozycją umowy. Zaraz po rozmowie telefonicznej otrzymasz dwa maile pierwszego z propozycją umowy a drugiego z danymi dostępowymi do Twojego konta w panelu słuchacza.
  5. Podpisanie umowy online oraz udzielenie wymaganych zgód. Po zapoznaniu się z propozycją umowy możesz ją zaakceptować lub odrzucić. Umowę zawrzesz  poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku i wpisanie kodu autoryzacyjnego otrzymanego w smsie.
  6. Odebranie maila z umową. Po zawarciu umowy w Twojej skrzynce pocztowej pojawi się mail z zawartą umową w formacie dokumentu pdf.
  7. Wykonanie przelewem  do dnia 15.02.2022 r. opłaty za kurs. W tytule przelewu trzeba podać koniecznie numer umowy.

Teraz możesz przyjść już na pierwsze zajęcia i zacząć 14-dniowy okres próbny. Podręcznik otrzymasz na trzecich zajęciach. Gdybyś chciał zrezygnować z kursu przed upływem okresu próbnego, otrzymasz całkowity zwrot wszystkich poniesionych kosztów w ciągu 7 dni.