Zapisy na kursy

Już teraz możesz się zapisać się na nowe kursy języka angielskiego, niemieckiego lub polskiego - początek 17.10.22. Pierwsza wpłata dopiero 31 października.

 

Zapisz się na kurs

Wykonaj test

 

Nabór na grupowe kursy roczne rozpoczyna się w sierpniu i trwa do końca października. W tym roku startujemy 17  października. W innych terminach można podjąć naukę w miarę wolnych miejsc w grupach i przy wsparciu lektora uzupełnić zaległy materiał. Kursy indywidualne można rozpocząć w dowolnym momencie.

Proponujemy zapisy w formie online - poprzez nasz formularz - lub osobiście w biurze. Zapraszamy do naszego biura od 5 września we wtorki i czwartki w godzinach 16.00-18.00. Prosimy kierować się do wejścia bocznego od prawej strony budynku. Biuro znajduje się tuż za drzwiami wejściowymi po lewej stronie - pomieszczenie nr 1.

Test diagnostyczny

Naszych nowych słuchaczy prosimy o wykonanie bezpłatnego testu online, po zakończeniu którego będzie można uzyskać informację o swoim poziomie znajomości języka, aby potem w formularzu rejestracyjnym wybrać odpowiednią grupę i zapisać się online na kurs. Osoby znające swój poziom językowy nie muszą rozwiązywać testu, wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym wybiorą odpowiednią grupę. W czasie pierwszych zajęć lektor zweryfikuje wynik testu online i w razie potrzeby zaproponuje zmianę grupy na poziom wyższy lub niższy

Proces zapisu do grupy

Cały proces zapisu do grupy przebiega elektronicznie i zawiera następujące etapy:

  1. Wykonanie testu diagnostycznego w celu określenia własnego poziomu zaawansowania językowego do A1 do B2
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego: wybór języka, poziomu i terminu zajęć, podanie danych kontaktowych.
  3. Zapoznanie się z propozycją umowy. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia przygotujemy dla Ciebie propozycję umowy. Wyślemy Ci dwa maile: pierwszego z propozycją umowy a drugiego z danymi dostępowymi do Twojego konta w panelu słuchacza Edusky.
  4. Podpisanie umowy online. Po zapoznaniu się z propozycją umowy możesz ją zaakceptować lub odrzucić. Umowę zawrzesz  poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku i wpisanie kodu autoryzacyjnego otrzymanego smsem.
  5. Wpis na listę słuchaczy. Dopiero po podpisaniu umowy zostaniesz zapisany do wybranej przez Ciebie grupy. W razie potrzeby będziesz mógł ją potem zmienić.
  6. Odebranie maila z umową. Po zawarciu umowy w Twojej skrzynce pocztowej pojawi się mail z zawartą umową w formacie dokumentu pdf.
  7. Zajęcia próbne. Teraz możesz przyjść już na pierwsze zajęcia i zacząć bezpłatny 14-dniowy okres próbny.
  8. Wykonanie przelewem  do dnia 31.10.2022 r. opłaty za kurs. W tytule przelewu trzeba podać koniecznie numer umowy.