Zapisy na kursy

Jeszcze możesz się zapisać się na nowe kursy języka angielskiego lub niemieckiego. Rozpoczęły się one 17 października, dlatego przychodząc do nas później otrzymasz specjalny rabat za każde niezrealizowane zajęcia w wysokości 40 zł za jedną lekcję (90 minut).

 

Zapisz się na kurs

Wykonaj test

 

Nabór na grupowe kursy roczne rozpoczyna się we wrześniu i trwa do końca listopada. W innych terminach także można podjąć naukę w miarę wolnych miejsc w grupach i przy wsparciu lektora uzupełnić zaległy materiał. Kursy indywidualne można rozpocząć w dowolnym momencie.

Proponujemy zapisy w formie online - poprzez nasz formularz - lub osobiście w biurze. Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.30-19.00. Prosimy kierować się do wejścia bocznego od prawej strony budynku. Biuro znajduje się tuż za drzwiami wejściowymi po lewej stronie - pomieszczenie nr 1.

Test diagnostyczny

Naszych nowych słuchaczy prosimy o wykonanie bezpłatnego testu online, po zakończeniu którego będzie można uzyskać informację o swoim poziomie znajomości języka, aby potem w formularzu rejestracyjnym wybrać odpowiednią grupę i zapisać się online na kurs. Osoby znające swój poziom językowy nie muszą rozwiązywać testu, wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym wybiorą odpowiednią grupę. W czasie pierwszych zajęć lektor zweryfikuje wynik testu online i w razie potrzeby zaproponuje zmianę grupy na poziom wyższy lub niższy

Proces zapisu do grupy

Cały proces zapisu do grupy przebiega elektronicznie i zawiera następujące etapy:

  1. Wykonanie testu diagnostycznego w celu określenia własnego poziomu zaawansowania językowego do A1 do B2
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego: wybór języka, poziomu i terminu zajęć, podanie danych kontaktowych.
  3. Zapoznanie się z propozycją umowy. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia przygotujemy dla Ciebie propozycję umowy. Wyślemy Ci dwa maile: pierwszego z propozycją umowy a drugiego z danymi dostępowymi do Twojego konta w panelu słuchacza Edusky.
  4. Podpisanie umowy online. Po zapoznaniu się z propozycją umowy możesz ją zaakceptować lub odrzucić. Umowę zawrzesz  poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku i wpisanie kodu autoryzacyjnego otrzymanego smsem.
  5. Odebranie maila z umową. Po zawarciu umowy w Twojej skrzynce pocztowej pojawi się mail z zawartą umową w formacie dokumentu pdf.
  6. Wpis na listę słuchaczy. Dopiero po podpisaniu umowy zostaniesz zapisany do wybranej przez Ciebie grupy. W razie potrzeby będziesz mógł ją potem zmienić.
  7. Zajęcia próbne. Teraz możesz przyjść już na pierwsze zajęcia i zacząć bezpłatny 14-dniowy okres próbny.
  8. Wykonanie przelewem  opłaty za kurs zgodnie z harmonogramem podanym w umowie. Przykładowy tutuł przelewu: Kurs angielskiego: Anna Kowalska.