Zapisz się na kurs

Wypełnij bardzo prosty formularz rejestracyjny. Wybierz język, poziom i grupę z planu oraz dogodny dla Ciebie system wpłat. Następnie podaj swoje dane kontaktowe oraz wybierz przysługujące Ci rabtay. Na koniec zaznacz wymagane zgody i wyślij formularz. Na podany adres mailowy otrzymasz od razu potwierdzenie rezerwacji.

Na podstawie podanych przez Ciebie w zgłoszeniu informacji przygotujemy propozycję umowy i wyślemy na Twój adres mailowy link do strony, na której będziesz mógł się z nią zapoznać i także ją podpisać. Otrzymasz  od nas również osobną wiadomość z danymi dostępowymi do panelu słuchacza.

Po zapoznaniu się z treścią umowy możesz ją zaakceptować lub odrzucić. Jeśli zdecydujesz się na akceptację, otrzymasz smsa z kodem autoryzacyjnym, który będziesz musiał wpisać w odpowiednie pole. Teraz wystarczy, że klikniesz  przycisk „Potwierdź” i umowa zostanie zawarta. Na koniec otrzymasz maila potwierdzającego z umową w formacie pdf. Teraz jesteś już na liście słuchaczy i nikt nie zajmie Twojego miejsca.

Wszystkie sprawy możesz więc załatwić online, z Twojego telefonu. Możesz także oczywiście umówić się na wizytę w biurze i podpisać umowę na miejscu – w sposób tradycyjny.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, możesz już teraz zarezerwować kurs i podpisać umowę online.

 

Rezerwacja kursu