• szkoa fokus
  • kursy jzykowe

Nasza oferta

Podręczniki

Nasze atuty

Dlaczego warto nas wybrać?

W Szczecinie istnieje kilka cenionych szkół językowych, cieszących się bardzo dobrą opinią wśród swych klientów. Wybór jednej z nich wcale nie jest takim łatwym zadaniem. Aby trochę ułatwić Państwu poznanie zalet Szkoły Języków Obcych Fokus, opisaliśmy dziesięć naszych mocnych stron.

starannie dobrana kadra

Z najwyższą starannością i dokładnością dokonujemy wyboru nauczycieli prowadzących zajęcia w Szkole Fokus. Każdy z naszych lektorów posiada tytuł magistra filologii lub licencjata i kilkuletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi na kursach językowych. Są to osoby bardzo rzetelne i solidne, podchodzące do swojej pracy z odpowiedzialnością oraz wielkim zapałem. Wszyscy posiadają bardzo bogaty, zdobywany latami, warsztat technik nauczania, który ciągle wykorzystują w swej codziennej pracy. Lektorzy z największym stażem współpracują z nami od roku 2003. Możemy więc poszczycić się bardzo stabilną i związaną ze szkołą kadrą lektorów. 

metoda komunikacyjna

Metoda komunikacyjna zakłada aktywne używanie języka obcego już od pierwszej lekcji, zatem staramy się o to, by nasze kursy były połączeniem intensywnej pracy i przyjemności oraz przebiegały w miłej, motywującej atmosferze, pozwalającej szybko przełamać barierę językową. Na zajęciach przeważają ćwiczenia rozwijające sprawność swobodnego mówienia, ale oczywiście nie zapominamy o pozostałych umiejętnościach i gramatyce. 

duży wybór poziomów nauczania

Oferujemy szeroką gamę kursów na różnorodnych szczeblach umiejętności językowych. Proponujemy naukę na 6 stopniach zaawansowania - od A1 do C1. Ciekawostką jest nasz specjalnie opracowany dwupodręcznikowy system poziomów. Polega on na tym, że pracujemy naprzemiennie co dwa lata na dwóch różnych podręcznikach, dzięki temu osoby, które chciałyby sobie w roku kolejnym utrwalić dany poziom, mogą to zrobić w naszej szkole nie martwiąc się tym, że będą musiały korzystać z tego samego podręcznika. 

podręcznik w cenie kursu

Niezależnie od formy płatności każdy uczestnik otrzymuje w cenie kursu oryginalny podręcznik i ćwiczenia wraz z płytą CD-ROM. Koszt takiego podręcznika wynosi ponad 100 zł. Warto wziąć to pod uwagę, kiedy dokonuje się analizy ofert szkół językowych, ponieważ tylko w niewielu przypadkach koszt książek jest wliczony w cenę kursu. Podręczniki przekazywane są słuchaczom na własność na trzecich zajęciach. 

płatność miesięczna

Proponujemy bardzo dogodną formę płatności w ośmiu ratach. Pierwsza opłata przypada na październik, a ostatnia jest płatna w maju. Kursy trwają oczywiście do połowy czerwca. 

rabaty i zniżki

Osobom kontynuującym naukę przysługuje rabat w wysokości 100 zł. Członkom najbliższej rodziny słuchacza oraz wszystkim studentom przysługują zniżki w wysokości 50 zł. Słuchacze, którzy uczęszczają na nasze kursy kilka lat mogą liczyć na atrakcyjne, indywidualne rabaty. 

lekcje próbne

Chcemy, aby każdy mógł przekonać się, że wybrał odpowiedni dla siebie kurs, dlatego oferujemy dwa tygodnie bezpłatnych lekcji próbnych. Jeśli słuchacz uzna w tym czasie, że chce zmienić grupę, wtedy proponujemy mu zajęcia w grupie na wyższym lub ewentualnie niższy poziomie. Oczywiście można również zrezygnować z kursu, wówczas zwracamy wszystkie poniesione koszty. 

bezpłatne konsultacje

Konsultacje powstały z myślą o osobach, które mają problemy z opanowaniem materiału (np. wskutek nieobecności na zajęciach) lub chciałyby napisać zaległy test albo sprawdzić dodatkowo napisane przez siebie wypracowanie. Każda grupa ma możliwość skorzystania z jednej godziny konsultacji w miesiącu. Wystarczy umówić się z lektorem na dogodny termin. 

sekretariat online

Nasi słuchacze mają stały dostęp do sekretariatu online, dzięki czemu są na bieżąco informowani o aktualnych wydarzeniach ze szkoły, mają wgląd do tematyki zajęć, swoich obecności, ocen oraz płatności.

przejrzysta umowa

Umowa kształcenia zawierana z naszymi słuchaczami jest bardzo czytelna i określa wszystkie istotne elementy współpracy. Nie ma w niej żadnych kruczków, ani niekorzystnych dla słuchacza zapisów. Od umowy można zawsze odstąpić z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Wzór umowy jest dostępny na naszej stronie: 

 

O nas

Szkoła Języków Obcych Fokus Krzysztof Sobczak

Al. Wojska Polskiego 76

70-481 Szczecin

tel. + 48 601 451 405

mail: szkolafokus(małpa)gmail.com

konto: 50 1020 5558 1111 1210 7730 0096

Biuro

tel. 601 451 405

Kontakt telefoniczny codziennie w godzinach 10.00 - 17.30

Biuro jest czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.30 - 17.30

oraz w soboty w godz. 09.00 - 10.00

W piątek biuro jest nieczynne.

 

Dojazd