Podstawowe informacje o Szkole Języków Obcych Fokus Szczecin

Trochę faktów na początek

Szkoła Językowa Fokus w Szczecinie została założona w 2003 roku przez Krzysztofa Sobczaka, nauczyciela języka niemieckiego. Siedzibą szkoły jest piękny budynek Liceum Katolickiego zlokalizowany w centrum miasta przy alei Wojska Polskiego 76. Tutaj mieści się nasze biuro i także w tym miejscu odbywają się wszystkie zajęcia.

Budynek szkolnySpecjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego oraz języka niemieckiego dla młodzieży i osób dorosłych. Oferowane przez nas kursy językowe prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych i sprawdzonych lektorów, cieszących się bardzo dobrą opinią wśród słuchaczy. Nauka języka odbywa się w grupach liczących maksymalnie 10 osób lub indywidualnie.

Lekcje prowadzimy w oparciu o efektywną i sprawdzoną metodę komunikacyjną, której głównym założeniem jest nauczanie praktycznych umiejętności ze szczególnym naciskiem na naukę mówienia. Nasza oferta kursów językowych obejmuje siedem poziomów zaawansowania, od zupełnych podstaw aż po poziomy przygotowujące do egzaminu C1. Każdy nasz kurs kończy się egzaminem sprawdzającym umiejętności językowe określone na danym stopniu zaawansowania. Pozytywny wynik egzaminu upoważnia słuchaczy do kontynuacji nauki na wyższym poziomie.

O nas w telegraficznym skrócie

• Nazwa: Fokus Szkoła Języków Obcych Krzysztof Sobczak
  • Rok założenia: 2003
  • Oferta: kursy językowe w Szczecinie