Słówka

vok-moss

Szkoła Językowa Fokus

Podstawowe informacje o Szkole

Szkoła Językowa Fokus w Szczecinie została założona w 2003 roku przez Krzysztofa Sobczaka, nauczyciela języka niemieckiego. Siedzibą szkoły jest piękny budynek Liceum Katolickiego zlokalizowany w centrum miasta przy alei Wojska Polskiego 76. Tutaj mieści się nasze biuro i także w tym miejscu odbywają się wszystkie zajęcia.

budynekWyspecjalizowaliśmy się w nauczaniu języka angielskiego oraz języka niemieckiego zarówno dla młodzieży jak i także osób dorosłych. Oferowane przez nas kursy językowe prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych i sprawdzonych lektorów, cieszących się bardzo dobrą opinią wśród słuchaczy. Nauka języka odbywa się w grupach liczących maksymalnie 10 osób lub indywidualnie.

Lekcje prowadzimy w oparciu o efektywną i sprawdzoną metodę komunikacyjną, której głównym założeniem jest nauczanie praktycznych umiejętności ze szczególnym naciskiem na naukę mówienia. Nasza oferta kursów językowych obejmuje siedem poziomów zaawansowania, od zupełnych podstaw aż po poziomy przygotowujące do egzaminu C1. Każdy nasz kurs kończy się egzaminem sprawdzającym umiejętności językowe określone na danym stopniu zaawansowania. Pozytywny wynik egzaminu upoważnia słuchaczy do kontynuacji nauki na wyższym poziomie.

O nas w telegraficznym skrócie

• Nazwa: Fokus Szkoła Języków Obcych Krzysztof Sobczak
  • Rok założenia: 2003
  • Oferta: kursy językowe w Szczecinie
  • Nauczane języki: angielski i niemiecki
  • Metoda nauczania: komunikacyjna
  • Lektorzy: doświadczeni nauczyciele z pełnymi kwalifikacjami
  • Słuchacze: osoby dorosłe i młodzież
  • Ilość poziomów: 7
  • Właściciel i dyrektor: Krzysztof Sobczak
  • Adres: 70-481 Szczecin, Aleja Wojska Polskiego 76
  • Telefon: 601 451 405

Szkoła jest placówką niepubliczną wpisaną do ewidencji działalności oświatowej prowadzonej przez Urząd Miasta Szczecin pod numerem: WOś-I-4320/400/2005

Wiadomość

Zadaj nam pytanie. Szybko odpowiemy!

Wiadomość (2)

Formularz rejestracyjny
Zarezerwuj szybko kurs językowy

Szkoła Języków Obcych Fokus Krzysztof Sobczak

Al. Wojska Polskiego 76

tel. + 48 601 451 405

mail: szkolafokus(małpa)gmail.com

konto: 50 1020 5558 1111 1210 7730 0096

Biuro

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 16.30 - 19.00.

Rozmowy z lektorami odbywają się w piątki w godzinach 17.00-18.30.